Biz kimiz?

TeamPro, 2016 yılında kurulmuş bir kuruluştur. Kuruluş felsefemiz, SAP danışmanlığı sektöründe nitelikli ve fark yaratan bir hizmet anlayışını benimsemektir.

TeamPro, deneyimli danışmanlarının 10 yıldan fazla süren birikimleriyle, teknolojik yenilikleri takip ederek ve alanında en seçkin danışmanlarla iş birliği yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflerken, kaliteli ve dürüst iş anlayışıyla sektördeki konumunu hızla güçlendirmektedir.

TeamPro, Türkiye ve küresel ölçekte 100+’dan fazla müşteriye hizmet sunma kapasitesine ulaşmıştır. Endüstri 4.0 çağında, SAP projeleri, destek hizmetleri ve yeni teknolojiler konusunda müşterilerimizle uzun soluklu iş ortaklıkları kurmaktadır.

2021 yılında Kapadokya Teknopark’ta Ar-Ge ofisini açan TeamPro, 2022 yılında SAP Partnerı olarak S/4HANA ve bağlı SAP teknolojileriyle Türkiye ve küresel müşterilerine dijital dönüşüm hizmetleri sunmaktadır.

2023 yılı itibarıyla ünvan değişikliği yaparak hizmetlerine TeamPro Teknoloji A.Ş. olarak devam etmektedir.

Neden TeamPro?

Vizyonumuz
Türkiye’nin önde gelen SAP Danışmanlık şirketleri arasında yer almak. Yönetim danışmanlığı konusunda müşterilerimize çözüm sunmak.
Misyonumuz
Kaliteli, etkin müşteri memnuniyeti odaklı iş yaparken, aynı zamanda bilgi birikimi, çalışan memnuniyeti ve şirket kültürünü kurumsallık çerçevesinde geliştirmek. Çözüm ortaklarımızla beraber iş hayatında güçlü işbirliktelikleri kurmak.