TeamPro'da Hep Birlikte...

Gel ve Bize Katıl!

Öğrenmek

Hem kendimizden hem de dış dünyadan ilham alıyor, öğreniyor ve çalışanlarımızı en iyi şeklide eğitmeyi hedefliyoruz.

Eğlenmek

Hayat, siz işlerinizle boğuşurken akıp giden anılardır. Biz bunlardan keyif almak için uğraşıyoruz.

TeamPro' dan Neler Bekleyebilirsiniz?

Kişisel ve mesleki gelişiminize düzenli performans geri bildirimi, etkileşimli değerlendirmeler, yatırımlar ve liyakat temelinde kariyer yapımız içinde ilerlemek için gerçek bir fırsat bekleyebilirsiniz. Ayrıca harika bir çalışma ortamı sağlama taahhüdümüzün bir parçası olarak harici bir koçluk programı sunuyoruz.
Tüm bunlara ek olarak en heyecan verici ve en zorlu projelerde çalışarak kazanacağınız müthiş deneyimler ile kariyerinizi geliştirebileceksiniz.

Sizden Neler Bekliyoruz?

Bu heyecan verici, yenilikçi ve iddialı şirkette çalışmaktan zevk alacağınızdan eminiz. Değerlerimizi yaşamanızı bekliyoruz. Hizmet mükemmelliği, dürüstlük, hırs; ve ekibin bir parçası olarak meslektaşlarınızla birlikte çalışmak. Çok çalışmanızı, profesyonel bir şekilde öğrenmek ve büyümek için her fırsattan yararlanmanızı ve paylaşılan bilgi topluluğumuzun büyümesine tam olarak katkıda bulunmanızı bekliyoruz.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimize katılmak ya da staj fırsatlarından yararlanabilmek için İK mail adresimize cv'nizi gönderebilirsiniz.