SAP Uygulama Danışmanlığı

SAP Tarihçesi

1972 yılında IBM’ den ayrılan beş kişi tarafından «Systems Analysis And Program Development» adıyla Almanya Mannheim’ da kurulmuş Avrupa’ nın en büyük yazılım şirketidir. Dünya’ da 120’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve ülkemizde de geniş kullanım oranı ile KOBİ’ lerden, büyük ölçekli ve global şirketlere kurumsal iş yazılımı çözümleri sunmaktadır.

SAP Gelişimi

S/4HANA – Yeni nesil ERP

S/4 basitliği işaret ederken HANA – “High performance ANalytic Appliance” dan gelmekte olup, tanımından da anlayacağınız üzere uygulamanın kendi donanımı üzerinde yüksek performans ile data’ların in-memory’den kolon bazlı okunmasına yarayan SAP’nin yeni nesil ürünüdür.

Yeni nesil ERP oluşturduğu ana çekirdek yapısı ve akıllı algoritmaları ile firmaların çalışanlarını, müşterilerini, profesyonel iş fırsatlarını, büyük veriyi ve nesnelerin internetini ve daha fazlasını bir araya getirmektedir.

ERP ve Dijital Dönüşüm

Süreçlerinizi şirket genelinde birbirine bağlayarak hem işinizi daha iyi yönetin hem de ekibinizin maliyetleri kontrol etmesine ve etkin bir şekilde ölçekleme yapmasına yardımcı olun.

S/4 HANA Üretim Operasyonları

İnsan Kaynakları

Çalışanlarınıza ve yöneticilerinize hem kendi kariyerlerini hem de ekiplerini büyütme ve geliştirme şansı tanıyarak onları güçlendirin.

Müşteri Etkileşimi ve Ticaret: SAP C/4HANA

Müşterilerinizin sadakatini kazanın ve satış, hizmet ve pazarlama süreçlerinizi geliştirin.

İş Analitiği Çözümleri

Günümüzdeki gelişimleri görün, gelecekteki sonuçları tahmin edin ve akıllı kararları vakit kaybetmeden alarak karar mekanizmanızı güçlendirin.

SAP Ürünler

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedelim!​