e-Fatura

E-fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasındaki iletiminin merkezi bir platform (GİB) üzerinden gerçekleştirildiği elektronik bir belgedir. E-fatura yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yönetilen e-fatura uygulamasında amaç tek format ve standarda göre satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bir sistem oluşturmaktır.
Tam Entegrasyon

TeamPro e-Fatura Çözümü, SAP ve Non-SAP sistemler ile Gelir İdaresi Başkanlığı arasında tam uyumluluk sağlar.

Zorunluluk

e-Fatura Maliye Bakanlığı tarafından belirli sektör ve büyüklükteki firmalara zorunlu hale getirildi. Bunun yanı sıra zorunlu olmayan firmalar da pek çok avantajından dolayı e-Fatura’ya geçiyor.

Düşük Yatırım ve Bakım Maliyeti

TeamPro e-Fatura Çözümü yeni bir SAP lisansı gerektirmez. Minimum yatırım ve bakım bedelleriyle TeamPro e-Fatura Çözümüne sahip olabilirsiniz.

Tam Destek

TeamPro sadece teknik konularda değil, başvuru dokümanlarının hazırlanması, gönderilmesi ve başvurunuzun takibi konularında da destek sağlar.

Avantajlar

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedelim!​