e-İrsaliye

GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından 2017 yılında yürürlüğe geçirilecek olan e-İrsaliye uygulaması, kağıt irsaliye sürecini elektronik ortama taşıyarak kullanıcıya sağladığı kolaylıkların yanı sıra, denetim ve güvenlik açısından da büyük verim sağlayacak bir çözümdür. 213 sayılı VUK gereğince kağıt irsaliye üzerinde yer alan tüm bilgilerin yanı sıra, nakliye yapan şoförün ve aracın bilgilerinin de yer alacağı e-İrsaliye, kullanıcı hatalarını ve güvenlik zaafiyetini ortadan kaldırmayı planlayarak, mevcut sürece hız ve işlevsellik kazandıracaktır. e-İrsaliye, mevcut olarak yürütülen kağıt irsaliyenin sahip olduğu yasal geçerliliğe ve özelliklere sahiptir.
Tam Entegrasyon

TeamPro e-İrsaliye Çözümü, SAP sistemi, müşteri tarafı ve GİB arasında kesintisiz bir entegrasyon sağlar.

Tam Destek

TeamPro, daha önceden oluşturduğu e-Dönüşüm projeleri referansları ile e-İrsaliye geçiş ve kullanım süreçlerinde de tüm noktalarda destek sağlar.

Hızlı Süreç

e-İrsaliye uygulaması ile kağıt ortamda düzenlenen ve iletilen irsaliyeler yerini alıcı tarafa elektronik ortamda daha hızlı ve güvenli bir şekilde iletilen hal alıyor.

Düşük Yatırım ve Bakım Maliyeti

TeamPro e-İrsaliye Çözümü, minimum yatırım ve bakım bedelleriyle hayata geçirilebilen bir projedir. Bütçe dostu TeamPro e-İrsaliye Çözümü ile süreci kontrolünüz altına alabilirsiniz.

Yasal Zemin

e-İrsaliye, 2017 yılında herhangi bir zorunlu kapsam belirtilmeden kullanıma açıldı. Merkezinde GİB bulunur ve kağıt irsaliyenin sahip olduğu tüm yasal geçerliliğe sahiptir.


Avantajlar

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedelim!​